gazetka promocyjna

Biedronka nowe produkty

„Biedronka” to sieć sklepów, której celem jest codzienne dostarczenie produktów spożywczych oraz przemysłowych, w jak najlepszej jakości, szerokiemu gronu odbiorców. Starannie przygotowana oferta produktów, w postaci gazetek promocyjnych, sprawia, że sklepy te odwiedza coraz więcej mieszkańców. Na stronie internetowej „Biedronki” w zakładce „Nowe produkty” znajdziemy szczegółowy opis nowych produktów, oferowanych przez sieć sklepów „Biedronka”. W opisie tym znajdą Państwo skład produktu i możliwości jego zastosowania.

Na przykład Jogurty FruVita 0% z ziarnami zbóż 200g to produkt nie zawierający tłuszczu bez dodatku cukru. Charakteryzuje się gęstą kremową konsystencją. Polecany jest szczególnie osobom dbającym o linię. Dostępny w smakach: truskawka, śliwka oraz brzoskwinia z marakują. Wśród nowych produktów znajdziemy również artykuły chemiczne jak np. pastę do zębów Dentix 7 Complex. Dentix to kompleksowa ochrona zębów w 7 obszarach. Pasty do zębów o kompleksowym działaniu stanowią wyjątkowe połączenie właściwości przeciw próchniczych

i antybakteryjnych z efektem wybielania, skutecznego oczyszczania i intensywnego odświeżania. Pasty dostępne są w dwóch wariantach mięta i moc ziół. Podana jest również pojemność produktu 125 ml. Natomiast w zakładce: Rozrywka znajdą Państwo np. zaproszenie na letni kiermasz książek z gatunku Beletrystyki które trwa do 25 lipca. Są wakacje więc książkę tą możemy zabrać np. na plażę lub w góry. Miłośnicy romansów i książek obyczajowych znajdą takie tytuły jak: „Lato pełne sekretów” Maureen Child, „Kolory tamtego lata” Richard Paul czy „Błękitna zatoka” Nora Roberts. Wiele jest również książek z pysznymi przepisami.

Biedronka gazetka promocyjna | Biedronka centrum prasowe